Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/c/4ce2bef7-c170-4229-91ad-4e729f6d7be9/uklidsnehupraha.cz/web/wp-includes/post-template.php on line 284

Máme volnou kapacitu! Neotálejte a kontaktujte nás. Vytvoříme Vám nabídku na pravidelný úklid sněhu. V listopadu už býváme plně obsazeni.

Proč neděláme úklid 1x za 14 dní?

Úklid 1 x 14 dní nám občas přistane na emailu. A říkáme si co s ním. Chci Vám teď vysvětlit proč je pro nás takový problém a jaké je případné řešení pro Vás.

Když u nás máme paní/pána na pravidelné úklidy snažíme se jí/mu rozvrh sladit, aby měli co nejméně přejezdů a prostojí. Úklid jednou za 14 dní se do toho pasuje obtížně.

Řeknete si, ať jeden člověk má dva takové úklidy. No to úplně také nejde, protože najít dva úklidy, na které jsou ve stejný den, ve stejnou hodinu a stejného rozsahu a vzdálenosti od dalších prací není vůbec snadné.

Dalším problémem je investice do vybavení, které při použití 2x do měsíce nenosně navyšuje cenu zakázky. A chtít po paní uklízečce, aby si sebou vše tahala je také nesmyslné.

Když někam přijdete v takovémto intervalu (a někdy už s tím hraničí i jednou týdně) nejedná se o běžný úklid. Musíte se pustit do zašlé špíny a jiných problémů způsobených nedostatečnou průběžnou péčí. Na to ale už paní uklízečce chybí vybavení a má dvě možnosti. Strávit u Vás neúměrně dlouho času nebo uklidit jen zběžně.

Když mi to tedy nechceme dělat takhle, jaké je řešení?

Jediné řešení, které v naší firmě vidíme je objednávat si 1-2 do měsíce jednorázový úklid. Úklid pak bude přesně podle Vašich potřeb a může Vás nakonec vyjít levněji než úklid pravidelný. Pracovníci mají sebou stroje a chemii, které zašlá špína neodolá. Také jsou ve větším počtu, takže místo mnoho hodin to mají za pár.

Bulldog uklidy
Vytváříme pro vás perfektní web o úklidových službách! Doufám, že najdete to co hledáte. A když ne, napište nám prosím.